XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

Featured
 • Featured
 • Accessories
 • Furniture

کمک فنر عقب برلیانس BRILLIANCE H220

کمک فنر عقب برلیانس BRILLIANCE H220 کمک فنر عقب برلیانس BRILLIANCE H220 موجود در خودروی شما نقش اساسی در نگه داشتن لاستیک های شما در جاده ایفا می کنند، بنابراین در هنگام سفر احساس ثبات و امنیت می کنید و کمک فنر عقب برلیانس BRILLIANCE H220 به مرور زمان فرسوده می شود، رانندگی در بزرگراه یا با سرعت مجاز کشور می تواند خطرناک باشد، بنابراین در صورت شنیدن لرزش هنگام رانندگی یا افزایش زمان ترمز، لازم است آنها را تعویض کنید که اگر توقف خودروی شما بیشتر طول بکشد، ممکن است سیستم ترمز شما نیز مشکلی داشته باشد. بنابراین ضروری است که به هر گونه افزایش فاصله ترمز یا صداهای غیرعادی واکنش نشان دهید شما باید زمانی که کمک فنر عقب برلیانس BRILLIANCE H220 نیاز به تعویض دارد.

درب جلو چپ برلیانس BRILLIANCE V5

درب جلو چپ برلیانس BRILLIANCE V5 اولین چیزی که در یک خودرو چشم هر خریداری را به خود جلب می کند درب خودرو می باشد. درب جلو چپ برلیانس BRILLIANCE V5 نیز یکی از بهترین درب ها بوده و دارای جنس بسیار خوب با کیفیت عالی می باشد. در درب جلو چپ برلیانس BRILLIANCE V5 با استفاده از نرم افزارهای کاملا پیشرفته طراحی می گردد. درب جلو چپ برلیانس BRILLIANCE V5 دارای جنس مقاومی می باشد و همچنین از عایق بندی خوبی برخوردار می باشد تا انرژی را به بیرون اتومبیل انتقال ندهد. همچنین فضای آرام و ساکتی را در داخل اتومبیل برای افراد فراهم می کند.

سپر عقب آریو زوتی Z300

سپر عقب آریو زوتی Z300

سپر عقب آریو زوتی Z300 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش سپر عقب آریو زوتی Z300 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

شلگیر جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220

شلگیر جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220

شلگیر جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش شلگیر جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220 با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. شلگیر جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220 اصل و ارزان را از ما بخواهید.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

shirt-tab Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman

پیستون کیا KIA ریو RIO

پیستون کیا KIA ریو RIO پیستون کیا KIA ریو RIO قطعه ای استوانه ای شکل می باشد که با حرکتی خطی و رفت و برگشتی و به صورت پیوسته به عمل احتراق در سیلندر خودرو و فشرده سازی سوخت و هوا کمک می نماید. این قطعه با این که وزن کمی دارد، توان انتقال قدرت بالایی دارد. نکته پر اهمیت دیگر در تولید این قطعات توان مواجه آن ها با حرارت می باشد زیرا در صورتی که این قطعات از کیفیت لازم برخوردار نباشند به دلیل حرارت بالای ناشی از احتراق به سیلندر می چسبند و عملیات احتراق را با مشکل مواجه می سازند.

گلگیر جلو راست لیفان LIFAN X60

گلگیر جلو راست لیفان LIFAN X60 گلگیر جلو راست و چپ لیفان LIFAN X60 برای جلوگیری از پرتاب گل و لای، سنگ و سایر زباله های جاده توسط لاستیک ها استفاده می شود . به عبارت دیگر، گلگیر جلو راست و چپ لیفان LIFAN X60 محفظه ای برای چرخ ها است که زباله های جاده را در خود نگه می دارد و اگر چیزی چرخ ها را نمی پوشاند، انواع زباله ها توسط لاستیک های چرخان به بیرون پرتاب می شوند. گلگیر جلو راست و چپ لیفان LIFAN X60 نه تنها از خودروی شما در برابر آسیب ناشی از زباله های جاده محافظت می کند، بلکه از پرتاب شدن این زباله ها به سمت سایر وسایل نقلیه در جاده جلوگیری می کند.

گلگیر جلو راست آریو ARIO S300

گلگیر جلو راست آریو ARIO S300

گلگیر جلو راست آریو ARIO S300 یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش گلگیر جلو راست آریو ARIO S300 با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. گلگیر جلو راست آریو ARIO S300 اصل و ارزان را از ما بخواهید.

لنت ترمز جلو چانگان CS35

لنت ترمز جلو چانگان CS35 لنت ترمز جلو چانگان CS35 ، برای این که خودرو بایستد باید اصطکاک ایجاد شود که این کار به عهده لنت ها می باشد. لنت ها در واقع  روی دیسک ها فشرده می شوند و اصطکاکی که در بین لنت و دیسک بوجود می آید باعث کم شدن سرعت خودرو می شود. نوع لنت ترمز جلو چانگان CS35 می تواند روی طول عمر آن اثر داشته باشد. مثلا لنت اورگانیک عمر کمتری دارند ولی لنت کم فلز نسبت به لنت اورگانیک عمر بیشتری دارد. لنت سرامیکی طول عمرش بیشتر است اما قیمت بالایی هم دارند. معمولا لنت ترمز جلو چانگان CS35 زودتر از لنت ترمز عقب فرسوده می شود چون فشاری که براثر ترمز ایجاد می شود روی لنت ترمز جلو متمرکزتر می باشد.اگر صدای غیرمعمول از لنت خودرو شنیدید این به این معنی می باشد که باید لنت ترمز خودرو را تعویض کنید . برای افزایش طول عمر لنت ترمز بهتر است که یکدفعه و با شدت ترمز نکنید یعنی اگر میدانید که جلوتر سرعت گیر وجود دارد قبل از اینکه برسید سرعت خود را کم کنید. پیاپی ترمز نکنید این کار استهلاک لنت ترمز را بیشتر می کند. لنت ترمز جلو چانگان CS35 را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت از ما بخواهید. برای مشاوره فروش این لنت ترمز با ما تماس بگیرید.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

shirt-tab Electronics
Featured
 • Featured
 • Mobile
 • Smartwatches

درب جلو راست کیا سراتو KIA CERATO

درب جلو راست کیا سراتو KIA CERATO درب جلو راست کیا سراتو KIA CERATO وظیفه محافظت از سرنشینان خودرو را دارد و همچنین این نوع درب با لوله های فولادی نیز تقویت شده است. در قسمت داخلی درب جلو راست کیا سراتو KIA CERATO انواع لوازم جانبی درب و همچنین سیم ها و سوکت ها نیز قرار می گیرند. این نوع درب بسیار محکم بوده و کاملا از خودرو نیز در برابر سرقت محافظت می کند. جهت تهیه درب جلو راست کیا سراتو KIA CERATO می توانید با مشاوران فروش ما در این فروشگاه ارتباط بگیرید تا شما را هرچه بیشتر بتوانند در این امر راهنمایی کنند.

ایسیو ECU موتور آریو S300

ایسیو ECU موتور آریو S300 ایسیو ECU موتور آریو S300 در واقع قطعه ای است که به آن واحد کنترل موتور نیز گفته می شود. این قطعه واحد کنترل الکتریکی می باشد که بدون آن خودرو هیچ گونه عملکردی از لحاظ برقی ندارد. وظیفه ایسیو ECU موتور آریو S300 این است که اطلاعاتی را از راننده دریافت می کند و به صورت یکسری سیگنال به دیگر قطعات خودرو منتقل می کند. ایسیو ECU موتور آریو S300 باعث می شود خودرو هوشمند باشد و بتواند به خوبی قطعات دیگر را کنترل کند. جهت تهیه این محصول می توانید با مشاوران فروش ما در این مجموعه ارتباط بگیرید و سفارش خود را به ثبت برسانید.  

لنت عقب چانگان CHANGAN ایدو EADO

لنت عقب چانگان CHANGAN ایدو EADO

لنت عقب چانگان CHANGAN ایدو EADO یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش لنت عقب چانگان CHANGAN ایدو EADO با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. لنت عقب چانگان CHANGAN ایدو EADO اصل و ارزان را از ما بخواهید.

چراغ سقفی آریو زوتی ARIO Z300

چراغ سقفی آریو زوتی ARIO Z300  بسیاری از صاحبان خودرو به دنبال بازسازی وسایل نقلیه خود با لوازم جانبی هستند که چراغ سقفی آریو زوتی ARIO Z300 می تواند فضای داخلی را شگفت انگیز جلوه دهد. همانطور که گفتیم یکی از این لوازم، چراغ سقفی آریو زوتی ARIO Z300 است که به طور معمول با استفاده از آلومینیوم و پلاستیک تولید می شوند. این چراغ سقفی آریو زوتی ARIO Z300 که به دلیل عملکرد بالا، طراحی فوق‌ العاده، طبیعت با دوام و نصب آسان مورد محبوبیت قرار گرفته‌ اند، مصرف انرژی پایینی نیز از خود نشان داده اند و این چراغ سقفی آریو زوتی ARIO Z300 به دلیل طراحی منحنی و عملکرد عالی خود شناخته شده است.  
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Featured
 • Featured
 • Lighting
 • Accessories

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220 با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220 اصل و ارزان را از ما بخواهید.

چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220

چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220

چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220

پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220

پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220 با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220 اصل و ارزان را از ما بخواهید.

شمع برلیانس BRILLIANCE H220

شمع برلیانس BRILLIANCE H220

شمع برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش شمع برلیانس BRILLIANCE H220 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL

Featured
 • Featured
 • Cooking
 • Furniture