XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

Featured
 • Featured
 • Accessories
 • Furniture

ایسیو موتور برلیانس BRILLIANCE H220

ایسیو موتور برلیانس BRILLIANCE H220 ایسیو موتور برلیانس BRILLIANCE H220 یک پردازنده است که اطلاعات را از سنسورهای موجود در

سیلندر ترمز چرخ جلو آریو زوتی Z300

سیلندر ترمز چرخ جلو آریو زوتی Z300 سیلندر ترمز چرخ جلو آریو زوتی Z300 یکی از بهترین قطعات در خودرو می باشد که به منظور بالا رفتن ایمنی در خودرو استفاده می شود. سیلندر ترمز چرخ جلو آریو زوتی Z300 از دو بخش تشکیل شده است که هر یک از این دو بخش، یک جفت چرخ را کنترل می کند. سیلندر ترمز چرخ جلو آریو زوتی Z300 می تواند فشار وارده بر روی هر دو بخش را تامین کند. در این سیلندر دو پیستون به همراه دو فنر وجود دارد. تولید کنندگان ما در این بخش بهترین نوع آن را تولید می کنند و با قیمت مناسب در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد.

رادیاتور کولر برلیانس H220

رادیاتور کولر برلیانس H220 معمولاً سیستمی از رادیاتور کولر برلیانس سری H220 برای کار همزمان یک رادیاتور کوچک در داخل خودرو تعبیه می شود و این رادیاتور کولر برلیانس سری  H220 و فن دمنده مربوطه، مرکز کولر نامیده می شود و برای خنک کردن فضای داخلی کابین کار می کند. مانند رادیاتور کولر برلیانس سری H220، با حذف گرما از موتور عمل می کند. به همین دلیل، تکنسین های خودرو اغلب به اپراتورها توصیه می ‌کنند که برای کمک به رادیاتور کولر برلیانس سری H220، بخاری را روشن کرده و در صورت داغ شدن بیش از حد موتور، آن را روی درجه بالا تنظیم کنند.

دینام لیفان LIFAN X60

دینام لیفان LIFAN X60 دینام لیفان LIFAN X60 ، درواقع یک تولید کننده برق است که انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل میکند و منبع تولید برق می باشد و به این ترتیب کار برق رسانی خودرو را انجام می دهد و همین طور با تولید برق باعث می شود که باتری اتومبیل مجدد شارژ شود. اگر دینام لیفان LIFAN X60 خراب شود باتری نمی تواند برق رسانی را انجام دهد چرا که باتری که در واقع منبع برق آن است خراب شده است. انرژی ای که برای روشن شدن بخاری ، چراغ های خودرو ، کولر و غیره در باتری ذخیره شده است کافی نیست بنابراین برای تامین برق این قطعات هم به دینام لیفان LIFAN X60 نیاز است. نشانه هایی که خرابی دینام لیفان LIFAN X60 را خبر می دهد به شرح زیراست، اگر نور چراغ های خودرو کم می شود یا قطعات خودرو مثل کولر ، بخاری و ... که با برق کار می کنند از کار افتاد ، اگر خودرو دیر روشن شد یا دیراستارت خورد و یا اگر چراغ چک نمایشگر کیلومتر هم روشن شد احتمالا دینام خراب شده است. برای دریافت مشاوره جهت فروش دینام لیفان LIFAN X60 با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با ما تماس بگیرید.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

shirt-tab Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman

ایربگ فرمان برلیانس BRILLIANCE H220

ایربگ فرمان برلیانس BRILLIANCE H220

یکی از قطعات داخلی خودرو که از اهمیت ویژه ای برخوردار است ایربگ فرمان برلیانس H220 می باشد. زیرا این قطعه می تواند در هنگام بروز حوادث، حافظ جام راننده باشد. بنابراین لازم است که حتما هنگام خرید ایربگ فرمان برلیانس BRILLIANCE H220 به اصل بودن آن توجه نمایید و همواره در نظر داشته باشید که خرید ایربگ فرمان برلیانس  H220 را از فروشگاه های معتبر انجام دهید تا از کیفیت آن اطمینان داشته باشید. ایربگ فرمان برلیانس BRILLIANCE H220 تولید کشور چین می باشد و فروشگاه نرمین یدک این قطعه را به صورت اصل و اورجینال به مشتریان خود عرضه می نماید.

لنت عقب چانگان CHANGAN ایدو EADO

لنت عقب چانگان CHANGAN ایدو EADO

لنت عقب چانگان CHANGAN ایدو EADO یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش لنت عقب چانگان CHANGAN ایدو EADO با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. لنت عقب چانگان CHANGAN ایدو EADO اصل و ارزان را از ما بخواهید.

پمپ هیدرولیک آریو ARIO S300

پمپ هیدرولیک آریو ARIO S300 پمپ هیدرولیک آریو ARIO S300 وسیله ای است که باعث ایجاد دبی در یک سامانه می گردد. سامانه های هیدرولیک دارای دو بخش می باشند که پمپ هیدرولیک آریو ARIO S300 نیز یکی از این دو بخش می باشد و بخش دیگر آن نیز الکتروموتور می باشد. با استفاده از یک نوع موتور انرژی ورودی پمپ هیدرولیک آریو تامین می شود و انرژی یا توان هیدرولیکی را به عنوان خروجی تحویل می دهد. پمپ هیدرولیک آریو ARIO S300 اگر از کار بیفتد دیگر اجزا نیز نمی توانند فعالیت خود را ادامه دهند. پمپ در مدار باعث ایجااد فشار نمی گردد و وظیفه آن تولید و به حرکت درآوردن مایع مورد نظر می باشد.

ایربگ کامل آریو ARIO S300

ایربگ کامل آریو ARIO S300 خودرو آریو دارای دو عدد ایربگ کامل آریو ARIO S300 برای راننده و سرنشین می باشد. استفاده از کمربند ایمنی و ایربگ کامل آریو ARIO S300 باعث می شود آسیب جانی برای سرنشینان خودرو به حداقل ممکن برسد. ایربگ کامل آریو در قسمت بالای داشبورد قرار دارد و در مواقع اضطراری قابلیت استفاده را دارد. هدف استفاده از ایربگ کامل آریو ARIO S300 کند کردن حرکت سرنشین در مواقعی که تصادفات رخ می دهد،می باشد. در هنگام بروز تصادف ایربگ به سرعت شروع به باد شدن می کند و باعث نجات جان سرنشین می گردد. جهت تهیه و خریداری این محصول می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

shirt-tab Electronics
Featured
 • Featured
 • Mobile
 • Smartwatches

فیلتر هوا چانگان CS35

فیلتر هوا چانگان CS35 فیلتر هوا چانگان CS35 ، فیلتری که هوایی که وارد موتور می شود را تسویه می کند فیلتر هوا نام دارد. هر چقدر هوایی که وارد موتور می شود آلایندگی و گرد وغبار کمتری داشته باشد کارایی موتور هم بیشتر می شود چون بنزینی که داخل موتور وجود دارد بهتر می سوزد. همین طور اگر از فیلتر هوا چانگان CS35 در این خودرو استفاده کنیم استهلاک قطعات موتور آن کمتر می شود. بسته به میزان آلودگی هایی که در محل وجود دارد و توسط فیلتر هوا تسویه می شود و به موتور می رسد فیلتر هوا چانگان CS35 در بازه زمانی ۳-۶ ماه بهتر است تعویض شود چون فیلتر هوا نقش خیلی مهم در بهتر سوختن بنزین دارد و باید به موقع عوض شود. ما فیلتر هوا چانگان CS35 را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه می دهیم . جهت دریافت مشاوره برای فروش فیلتر هوا چانگان CS35 با ما تماس بگیرید.

درب موتور (کاپوت) برلیانس BRILLIANCE H320

درب موتور (کاپوت) برلیانس BRILLIANCE H320 درب موتور (کاپوت) برلیانس BRILLIANCE H320 یکی از درب هایی است که وظیفه حفاظت از موتور را دارد و مانع از ورود آب به داخل موتور می گردد. همچنین جهت حفاظت از ان دارای پوشش لولایی می باشد که باعث می شود میزان حفاظت آن بالا برود. درب موتور (کاپوت) برلیانس BRILLIANCE H320 دارای کیفیت بالایی است و استحکام این درب به قدری بالاست که می توان با خیال راحت تا مدت ها از آن استفاده کرد. درب موتور (کاپوت) برلیانس BRILLIANCE H320 مقاومت بالایی در برابر آب جوش و یا روغن موتور دارد. این نوع درب اجازه نمی دهد که صدای موتور وارد اتاق برلیانس گردد.

ایسیو ECU موتور آریو S300

ایسیو ECU موتور آریو S300 ایسیو ECU موتور آریو S300 در واقع قطعه ای است که به آن واحد کنترل موتور نیز گفته می شود. این قطعه واحد کنترل الکتریکی می باشد که بدون آن خودرو هیچ گونه عملکردی از لحاظ برقی ندارد. وظیفه ایسیو ECU موتور آریو S300 این است که اطلاعاتی را از راننده دریافت می کند و به صورت یکسری سیگنال به دیگر قطعات خودرو منتقل می کند. ایسیو ECU موتور آریو S300 باعث می شود خودرو هوشمند باشد و بتواند به خوبی قطعات دیگر را کنترل کند. جهت تهیه این محصول می توانید با مشاوران فروش ما در این مجموعه ارتباط بگیرید و سفارش خود را به ثبت برسانید.  

لنت جلو چانگان CHANGAN ایدو EADO

لنت جلو چانگان CHANGAN ایدو EADO

لنت جلو چانگان CHANGAN ایدو EADO یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش لنت جلو چانگان CHANGAN ایدو EADO با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Featured
 • Featured
 • Lighting
 • Accessories

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220 با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220 اصل و ارزان را از ما بخواهید.

چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220

چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220

چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220

پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220

پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220 با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220 اصل و ارزان را از ما بخواهید.

شمع برلیانس BRILLIANCE H220

شمع برلیانس BRILLIANCE H220

شمع برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش شمع برلیانس BRILLIANCE H220 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL

Featured
 • Featured
 • Cooking
 • Furniture