XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

Featured
 • Featured
 • Accessories
 • Furniture

آینه بغل چپ آریو زوتی Z300

آینه بغل چپ آریو زوتی Z300 آینه بغل چپ آریو زوتی Z300 در واقع نوعی آینه است که در دو طرف خودرو آریو نصب می گردد. وجود آینه بغل چپ آریو زوتی Z300 باعث می شود راننده بتواند به راحتی فضاهای عقب و یا جانبی را مشاهده کند. این نوع آینه ها جز لوازم ایمنی برای یک خودرو نیز به شمار می رود. آینه بغل آریو نقش بسیار مهمی در کاهش تصادفات دارد زیرا جز آینه های الکترونیکی بوده و می توان آن را در داخل ماشین تنظیم نمود. جنس آینه بغل چپ آریو زوتی Z300 از پلاستیک مقاوم می باشد که متناسب با رنگ خودرو نیز تولید می گردد. این محصول را می توانید به راحتی از فروشگاه ما خریداری کنید.

سپر عقب برلیانس BRILLIANCE C3

سپر عقب برلیانس BRILLIANCE C3 سپر عقب برلیانس BRILLIANCE C3  ، سپر در قسمت جلو و عقب خودرو قرار می گیرد تا موقع تصادف مانع ضربه خوردن بیشتر خودرو شود. آسیبی که به سپر عقب برلیانس BRILLIANCE C3 وارد می شود بستگی به میزان شدت تصادفی که رخ می دهد دارد. البته سپر خودرو های جدید مثل سپر عقب برلیانس نسبت به اتومبیل های قدیمی از استحکام بیشتری برخوردار هستند. اگر زمانی که تصادفی رخ می دهد ، سرعت خودرو در حد معین و مجازی باشد معمولا به سپر جلو یا سپر عقب اتومبیل آسیب زیادی وارد نمی شود. ولی اگر سرعت زیاد باشد متاسفانه سپرها هم سپر جلو و هم سپر عقب خودرو آسیب می بینند. برای دریافت مشاوره تخصصی و کاربردی در مورد فروش سپر عقب برلیانس BRILLIANCE C3 با کارشناسان ما تماس بگیرید. سپر عقب برلیانس BRILLIANCE C3 اصل را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از ما بخواهید.

لنت ترمز جلو برلیانس BRILLIANCE V5

لنت ترمز جلو برلیانس BRILLIANCE V5

لنت ترمز جلو برلیانس BRILLIANCE V5 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش لنت ترمز جلو برلیانس BRILLIANCE V5 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

روکش صندلی آریو ARIO Z300

روکش صندلی آریو ARIO Z300

روکش صندلی آریو ARIO Z300 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش روکش صندلی آریو ARIO Z300 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

shirt-tab Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman

جلو پنجره برلیانس BRILLIANCE H220

جلو پنجره برلیانس BRILLIANCE H220

جلو پنجره برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش جلو پنجره برلیانس BRILLIANCE H220 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

درب جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H230

درب جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H230 درب جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H230 جز لوازم یدکی اصلی خودرو به شمار می رود و این امکان را برای افراد فراهم می کند تا بتواندد به راحتی به داخل ماشین ورود داشته باشند یا از آن خارج شوند. درب جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H230 از جنس آهن ساخته می شود. تا در برابر ضربه مقاومت زیادی داشته باشد. درب جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H230 در خودرو از جایگاه بالایی برخورزدار است. وظیفه محافظت از خودرو و وسایلی که در آن موجود بوده را دارد. جهت تهیه این محصول می توانید با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشد.

چراغ جلو راست برلیانس BRILLIANCE H230

چراغ جلو راست برلیانس BRILLIANCE H230

چراغ جلو راست برلیانس BRILLIANCE H230 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش چراغ جلو راست برلیانس BRILLIANCE H230 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

فیلتر روغن برلیانس BRILLIANCE V5

فیلتر روغن برلیانس BRILLIANCE V5

فیلتر روغن برلیانس BRILLIANCE V5 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش فیلتر روغن برلیانس BRILLIANCE V5 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

shirt-tab Electronics
Featured
 • Featured
 • Mobile
 • Smartwatches

ترمز درب عقب کیا KIA سراتو CERATO

ترمز درب عقب کیا KIA سراتو CERATO

ترمز درب عقب کیا KIA سراتو CERATO یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش ترمز درب عقب کیا KIA سراتو CERATO با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. ترمز درب عقب کیا KIA سراتو CERATO اصل و ارزان را از ما بخواهید.

درب موتور (کاپوت) چانگان CHANGAN CS35

درب موتور (کاپوت) چانگان CHANGAN CS35 درب موتور (کاپوت) چانگان CHANGAN CS35 به عنوان پوشش لولایی برای موتور به حساب می آید که باعث می شود بتوان به راحتی به اجزتای موتور دسترسی پیدا کرد و آن را تعمیر نمود. در واقع درب موتور باعث می شود از موتور در برابر ضربات نیز محافظت گردد. درب موتور (کاپوت) چانگان CHANGAN CS35 دارای بهترین نوع و جنس هستند که باعث شده تا موتور عمر بیشتری داشته باشد. درب موتور (کاپوت) چانگان CHANGAN CS35 از جنس بسیار محکمی مانند آۀهن تولید شده است که باعث می شود هنگام حرکت خودرو قطعات داخل موتور جابجا نگردند. بهترین جنس درب موتور و یتا کاپوت را از مرکز ما بخواهید.

ایسیو ECU موتور آریو زوتی Z300

ایسیو ECU موتور آریو زوتی Z300 ایسیو ECU موتور آریو زوتی Z300 در واقع قطعه ای است که به آن واحد کنترل موتور نیز گفته می شود. این قطعه واحد کنترل الکتریکی می باشد که بدون آن خودرو هیچ گونه عملکردی از لحاظ برقی ندارد. وظیفه ایسیو ECU موتور آریو زوتی Z300 این است که اطلاعاتی را از راننده دریافت می کند و به صورت یکسری سیگنال به دیگر قطعات خودرو منتقل می کند. ایسیو ECU موتور آریو زوتی Z300 باعث می شود خودرو هوشمند باشد و بتواند به خوبی قطعات دیگر را کنترل کند. جهت تهیه این محصول می توانید با مشاوران فروش ما در این مجموعه ارتباط بگیرید و سفارش خود را به ثبت برسانید.  

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H320

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H320

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H320 یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H320 با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H320 اصل و ارزان را از ما بخواهید.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Featured
 • Featured
 • Lighting
 • Accessories

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220

سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220 با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. سپر جلو برلیانس BRILLIANCE H220 اصل و ارزان را از ما بخواهید.

چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220

چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220

چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش چراغ جلو چپ برلیانس BRILLIANCE H220 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220

پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220

پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات اصلی خودرو برلیانس محسوب می شود. برای مشاوره فروش پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220 با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. پروژکتور جلو راست برلیانس BRILLIANCE H220 اصل و ارزان را از ما بخواهید.

شمع برلیانس BRILLIANCE H220

شمع برلیانس BRILLIANCE H220

شمع برلیانس BRILLIANCE H220 یکی از قطعات مصرفی خودرو محسوب می شود که در حفظ امنیت رانندگی بسیار موثر می باشد. برای مشاوره فروش شمع برلیانس BRILLIANCE H220 با قیمت مناسب و کیفیت اصل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL

Featured
 • Featured
 • Cooking
 • Furniture